Пошук
Меню сайту
Профіль
Привіт: Гість


Привіт!!! Ми раді тебе тут бачити, Зарегеструйся або зайди під своїм аккаунтом.
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 155
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Початкова школа (1-4 класи)
Кількість класів на паралелі — 3. Середня наповнюваність класів – 25 учнів. Іноземна мова – англійська (з 1-го класу). Ігрові кімнати. Окремий гардероб. Розмежовані початкова та старша школи. Групи продовженого дня. Літній оздоровчий табір «Пущаночка». Щоденне перебування дітей в курортній зоні м. Києва (Пуща-Водиця).
Наші традиції:
1. Загальношкільні семестрові навчально-виховні змагання «Кубок школи». 2. Парад Перемоги. 3. Екстримально-інтелектуальна гра «Фортеця 104». 4. Малі олімпійські ігри. 5. «Посвята в першокласники». 6. Конкурс юних талантів «Зірка – 104».
Навчальна діяльність
Інноваційна програма «Росток» (курси «Навколишній світ», «Математика»). Інноваційна програма «Сходинки до інформатики» (2-4 класи). Використання мультимедійних технологій в системі навчальних дисциплін. Виховання та навчання у родинному середовищі. Уроки на природі в «Зеленому класі».
Позаурочна діяльність учнів в приміщенні школи
1. Гурток м’якої іграшки. 2. Студія образотворчого мистецтва. 3. Спортивно-бальні танці. 4. Спортивні секції: - греко-римська боротьба; - художня гімнастика; - бейсбол (єдине бейсбольне поле у м. Києві); - туризм; - спортивне орієнтування. 5. Зразковий художньо-хореографічний ансамбль «Посмішка». 6. Дитячий хор. 7. Оздоровче плавання у шкільному басейні. 8. Етнографічний музей та Музей бойової слави. 9. Кабінет практичного психолога. 10. Кабінет соціального педагога. 11. Безкоштовне оздоровлення учнів у санаторіях Пущі-Водиці «Ялинка» та «Піонер».
Основна школа (5-9 класи)
Кількість класів на паралелі – 3. Середня наповнюваність класів – 28. Іноземна мова – англійська.
Наші традиції:
1. Загальношкільні семестрові навчально-виховні змагання «Кубок школи». 2. Парад Перемоги. 3. Екстримально-інтелектуальна гра «Фортеця 104». 4. Конкурс юних конструкторів-винахідників «Шалений день». 5. Учнівський конкурс ім. О. Ольжича в номінаціях: - «Літературна творчість»; - «Історія рідного краю». 6. Робота в шкільних музеях «Бойової слави» та «Джерело». 7. Конкурс юних талантів «Зірка – 104».
Навчальна діяльність
1. Інноваційна програма з інформатики 5-7 кл. (продовження курсу «Сходинки до інформатики» 2-4 кл.). 2. Інноваційна програма «Росток» (математика) 5-6 кл. 3. Інноваційна програма «Росток» факультативного курсу «Навколишній світ» 5-6 кл. 4. Уроки на природі в «Зеленому класі». 5. Підготовка учнів 8-9 кл. до мультипрофільного навчання в старшій школі. 6. Використання мультимедійних технологій в системі навчальних дисциплін. 7. Wood-design. 8. Індивідуалізація навчання за рахунок проведення факультативних занять, підготовка учнівських команд до участі в предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.
Позаурочна діяльність учнів в приміщенні школи
1. Гурток «Юний програміст». 2. Студія образотворчого мистецтва. 3. Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Посмішка». 4. Дитячий хор. 5. Вокально-інструментальний ансамбль «Урок». 6. Спортивні секції: - плавання; - греко-римська боротьба; - художня гімнастика; - бейсбол (єдине бейсбольне поле у м. Києві); - туризм. 7. Активне учнівське самоврядування. 8. Шкільна газета «Вголос». 9. Гурток «Юний стрілець». 10. Оздоровче плавання у шкільному басейні. 11. Шкільні музеї. 12. Кабінети практичного психолога та соціального педагога.
Старша школа (10-11 класи) – Мультипрофільне навчання
«Візьми стільки, скільки зможеш, але не менше обов’язкового». В. В. Фірсов Мультипрофільне навчання – це: - раціональний підхід до навчальної діяльності учнів за рахунок індивідуалізації навчально-виховного процесу; - набуття практичного досвіду самостійного життєвого вибору; - підвищення результативності навчання. Мультипрофільність тому, що: 1) кожен учень класу самостійно обирає предмети та їх кількість для поглибленого вивчення; 2) з учнів формуються динамічні групи, де обраний предмет вивчається на профільному або стандартному рівні; 3) протягом року учні мають право здійснювати перехід в різні динамічні групи; 4) на підставі індивідуальних освітніх запитів складається індивідуальний розклад учня. Кількість класів на паралелі – 2. Середня наповнюваність класів – 23. Іноземна мова – англійська. Поглиблене вивчення предметів – з 10-го класу (мультипрофільне навчання). Класний керівник, звільнений від проведення уроків.
Наші традиції:
1. Конкурс юних конструкторів-винахідників «Шалений день». 2. Учнівський конкурс ім. О. Ольжича в номінаціях: «Літературна творчість», «Історія рідного краю». 3. Робота в шкільних музеях «Бойової слави» та «Джерело». 4. Конкурс юних талантів «Зірка – 104». 5. Конкурс КВН між учнями та вчителями. 6. Музичний фестиваль «Рок-У-Рок».
Позаурочна діяльність учнів в приміщенні школи
1. Гурток «Юний програміст». 2. Вокально-інструментальний ансамбль «Урок». 3. Спортивні секції : - плавання; - греко-римська боротьба; - художня гімнастика; - бейсбол (єдине бейсбольне поле у м. Києві); - туризм. 4. Активне учнівське самоврядування. 5. Гурток «Юний стрілець». 6. Оздоровче плавання у шкільному басейні. 7. Кабінет практичного психолога. 8. Кабінет соціального педагога.
Гуртки створені старшокласниками:
1. Гурток «Фаворит» (дизайн одягу). 2. Гурток спортивно-естрадних танців "One-way’. 3. Шкільна газета «Вголос».
В післяреволюційний період в Пущі-Водиці знаходилися два навчальні заклади: гімназія та Українська трудова школа. Саме її відвідував протягом п'яти років видатний політичний діяч, археолог та поет Олег Ольжич (Кандиба), син відомого українського поета Олександра Олеся. Згодом обидва заклади припинили своє існування, а на їх місці з'явилися школи № 104 з українською мовою та № 4 з російською мовою навчання. У 1937 році відбувся перший випуск обох шкіл, а в листопаді того ж року відкрито нове приміщення, в якому розташувалися обидві школи. Новобудова мала надзвичайно важливе значення для мешканців Пущі-Водиці, і діти з радістю відвідували нову школу, першим директором якої був Григорій Костянтинович Гречко. З початком війни майже всі вчителі та випускники школи наділи шинелі. Багато з них не повернулися з війни, в тому числі і Герой Радянського Союву І. А. Гераськін. У пам'яті мешканців Пущі-Водиці назавжди залишилася вчителька російської мови О. П. Шарандаченко. Працюючи під час окупації на біржі реєстратором, ця тендітна жінка врятувала багатьох людей від висилки на примусові роботи у фашистську Німеччину. Про це вона і розповіла у книзі спогадів «Реєстраторка ЗАГСу», виданій вже у мирний час. У період Великої Вітчизняної Війни в школі було розміщено фашистський шпиталь. З визволенням Пущі в класах почали лікувати поранених бійців-визволителів. Випускники і ветерани школи добре пам'ятають зустрічі з людиною, яка першою зайшла у визволений навчальний заклад. Цей молодий солдат-розвідник став почесним гостем на урочистих лінійках до Дня перемоги. У 1970 році в пам'ять про загиблих вчителів і учнів біля школи постав обеліск «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». У дні урочистих подій учні завжди приносять сюди квіти, вшановуючи пам'ять загиблих... У післявоєнні роки навчальний заклад продовжував своє функціонування: поступово виводилися російські класи школи № 4. З 1959 року школа стала суто українською під номером 104. Однією з головних особливостей закладу є те, що тут навчалися і навчаються цілі династії мешканців Пущі-Водиці. Серед педагогічного складу 30 % випускники цієї школи. Це дійсно сімейна школа, яка має багаті традиції, своє неповторне обличчя і пишається своїми досягненнями: призерами районних олімпіад, переможцями міських, районних спортивних змагань, які згодом ставали чемпіонами Європи і світу, командою КВК «§104» і багатьма іншими. З 2001 навчання проходить в новій будівлі школи.
Загальна площа приміщень – 15 тис. 892 м².
Кількість навчальних кабінетів – 38. Кабінет інформаційно-комунікаційних технологій, обладнаний мультимедійною системою. Комп’ютерні класи – 2. Ігрові кімнати для учнів початкової школи – 2.

Учнівські майстерні (столярна, крою та шиття). Басейн – 25 х 9 м.

Спортзал – 540 м².

Дитяче бейсбольне поле (єдине в м. Києві). Стрілковий тир (для пневматичної зброї). Музей Бойової Слави (нагороджений званням «Зразковий»). Етнографічний музей.

Бібліотека (бібліотечний фонд налічує більш ніж 20 000 примірників). Актовий зал (дворівневий). Їдальня – 380 м².

Зимовий сад.


Інше



СЗШ №104 ім.Ольжича | Створити безкоштовний сайт на uCoz | Copyright 2010